Hra Plamen v Doubravici

19. květen 2012

V sobotu 19. května se naši mladí hasiči zúčastnili druhého kola hasičských závodů hry Plamen, konaných v Doubravici nad Svitavou. Naše desetičlenné družstvo se s dalšími 23 družstvy poměřilo v požárním útoku, požárním útoku s překážkami CTIF, 400 metrů štafetového běhu s překážkami CTIF a štafetě 4x 60 metrů. Na těchto závodech se závodilo o Pohár starosty SDH Doubravice a naše družstvo obsadilo krásné 3. místo. Celkově tedy naši mladí hasiči obsadili i s podzimním kolem 9… (celý článek)

Hra Plamen v DoubraviciHra Plamen v DoubraviciHra Plamen v DoubraviciHra Plamen v Doubravici
Všechny fotografie (celkem 19) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Okrsková soutěž – Vilémovice

13. květen 2012

V sobotu 12. 5. 2012 se za nepřiznivého počasí naši mladí hasiči zúčastnili okrskové sotěže v požárním útoku, která se konala ve Vilémovicích. Naše dvě družstva se umístila na 1. a 5. místě. Tímto jim blahopřejeme k úspěchu a přejeme mnoho dalších sportovních výkonů.

Okrsková soutěž – VilémoviceOkrsková soutěž – VilémoviceOkrsková soutěž – VilémoviceOkrsková soutěž – Vilémovice
Všechny fotografie (celkem 17) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Branný závod – Ostrov

8. říjen 2011
Branný závod - OstrovBranný závod - OstrovBranný závod - OstrovBranný závod - Ostrov
Všechny fotografie (celkem 15) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Okrsková soutěž – Vilémovice

11. červen 2011
Okrsková soutěž - VilémoviceOkrsková soutěž - VilémoviceOkrsková soutěž - VilémoviceOkrsková soutěž - Vilémovice
Všechny fotografie (celkem 39) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Závody – Ostorv u Macochy

4. červen 2011
Závody - Ostorv u MacochyZávody - Ostorv u MacochyZávody - Ostorv u MacochyZávody - Ostorv u Macochy
Všechny fotografie (celkem 19) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.