Okrsková soutěž – Vilémovice

13. květen 2012

V sobotu 12. 5. 2012 se za nepřiznivého počasí naši mladí hasiči zúčastnili okrskové sotěže v požárním útoku, která se konala ve Vilémovicích. Naše dvě družstva se umístila na 1. a 5. místě. Tímto jim blahopřejeme k úspěchu a přejeme mnoho dalších sportovních výkonů.

Okrsková soutěž – VilémoviceOkrsková soutěž – VilémoviceOkrsková soutěž – VilémoviceOkrsková soutěž – Vilémovice
Všechny fotografie (celkem 17) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Branný závod – Ostrov

8. říjen 2011
Branný závod - OstrovBranný závod - OstrovBranný závod - OstrovBranný závod - Ostrov
Všechny fotografie (celkem 15) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Okrsková soutěž – Vilémovice

11. červen 2011
Okrsková soutěž - VilémoviceOkrsková soutěž - VilémoviceOkrsková soutěž - VilémoviceOkrsková soutěž - Vilémovice
Všechny fotografie (celkem 39) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Závody – Ostorv u Macochy

4. červen 2011
Závody - Ostorv u MacochyZávody - Ostorv u MacochyZávody - Ostorv u MacochyZávody - Ostorv u Macochy
Všechny fotografie (celkem 19) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Závody hry Plamen Doubravice nad Svitavou

21. květen 2011

V sobotu 21. května se naši nejmenší hasiči zúčastnili druhého kola hasičských závodů hry Plamen, konaných v Doubravici nad Svitavou. Naše deseti členné družstvo se s dalšími 29ti družstvy poměřilo v požárním útoku, požárním útoku s překážkami CTIF, 400 metrů štafetový běh s překážkami CTIF a štafetě 4x 60 metrů. Malým závodníkům se dařilo především v požárním útoku s překážkami CTIF, který je z celých závodů nejobtížnější disciplínou a ve kterém jsme skončili na krásném osmém místě… (celý článek)

Závody hry Plamen Doubravice nad SvitavouZávody hry Plamen Doubravice nad SvitavouZávody hry Plamen Doubravice nad SvitavouZávody hry Plamen Doubravice nad Svitavou
Všechny fotografie (celkem 28) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.