Branný závod – Ostrov

8. říjen 2011
Branný závod - OstrovBranný závod - OstrovBranný závod - OstrovBranný závod - Ostrov
Všechny fotografie (celkem 15) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Okrsková soutěž – Vilémovice

11. červen 2011
Okrsková soutěž - VilémoviceOkrsková soutěž - VilémoviceOkrsková soutěž - VilémoviceOkrsková soutěž - Vilémovice
Všechny fotografie (celkem 39) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Závody – Ostorv u Macochy

4. červen 2011
Závody - Ostorv u MacochyZávody - Ostorv u MacochyZávody - Ostorv u MacochyZávody - Ostorv u Macochy
Všechny fotografie (celkem 19) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Závody hry Plamen Doubravice nad Svitavou

21. květen 2011

V sobotu 21. května se naši nejmenší hasiči zúčastnili druhého kola hasičských závodů hry Plamen, konaných v Doubravici nad Svitavou. Naše deseti členné družstvo se s dalšími 29ti družstvy poměřilo v požárním útoku, požárním útoku s překážkami CTIF, 400 metrů štafetový běh s překážkami CTIF a štafetě 4x 60 metrů. Malým závodníkům se dařilo především v požárním útoku s překážkami CTIF, který je z celých závodů nejobtížnější disciplínou a ve kterém jsme skončili na krásném osmém místě… (celý článek)

Závody hry Plamen Doubravice nad SvitavouZávody hry Plamen Doubravice nad SvitavouZávody hry Plamen Doubravice nad SvitavouZávody hry Plamen Doubravice nad Svitavou
Všechny fotografie (celkem 28) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Soutěž mladých hasičů v Lipovci

30. duben 2011

Mladí hasiči se v sobotu 30. dubna zúčastnili závodů v požárním sportu tzv. Kojálové ligy. Oba soutěžní útoky provedli s klidem a naprosto bez chyby jako zkušení závodníci. Škoda jen, že druhému družstvu praskla hadice. Výsledkem bylo celkové třetí a šesté místo. Nejde říci, že by z našich dětí vyčníval svým výkonem jeden závodník, ale musíme uznat, že všichni se ukázali jako výborný kolektiv s potřebným nadšením pro závody a hasičinu. Proto jim přejme výdrž a hodně štěstí při dalších závodech.

Soutěž mladých hasičů v LipovciSoutěž mladých hasičů v LipovciSoutěž mladých hasičů v LipovciSoutěž mladých hasičů v Lipovci
Všechny fotografie (celkem 9) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.