Okrskové kolo požárního sportu Kotvrdovice

9. červen 2019

V neděli 9. 6. se družstvo mladších i starších žáků zúčastnilo okrskového kola v požárním sportu v Kotvrdovicích. Počasí nám sice přálo, ale dnešní výkon nepatřil k našim nejlepším. Obě družstva obsadila shodně 6. místo.

Okrskové kolo požárního sportu KotvrdoviceOkrskové kolo požárního sportu KotvrdoviceOkrskové kolo požárního sportu KotvrdoviceOkrskové kolo požárního sportu Kotvrdovice

Okrskové kolo Holštejn

25. květen 2019

Na závody do Holštejna v sobotu 25. května vyrazilo kromě družstva mladších letos poprvé i družstvo starších. Protože jsme jenom čtyři starší mladí hasiči, museli jsme družstvo doplnit o tři šikovné mladší mladé hasiče, abychom mohli startovat. Při závodech nás trochu potrápila „mašina“, které nevydržela vodu v elektroinstalaci, která se do ní dostala kvůli problému s připojením přetlakového ventilu. Proto jsme pokus mladší museli opakovat s vypůjčenou „mašinou“ od hasičů z Ostrova u Macochy… (celý článek)

Okrskové kolo HolštejnOkrskové kolo HolštejnOkrskové kolo HolštejnOkrskové kolo Holštejn
Všechny fotografie (celkem 10) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Okrskové kolo Ostrov u Macochy

18. květen 2019

18. května proběhlo další kolo okrskové ligy mladých hasičů v Ostrově u Macochy. Tentokrát mladší družstvo obsadilo 6. místo z celkových deseti zúčastněných družstev s časem 26. 24s.

Okrskové kolo Ostrov u MacochyOkrskové kolo Ostrov u MacochyOkrskové kolo Ostrov u MacochyOkrskové kolo Ostrov u Macochy

Okrskové kolo v Lipovci

8. květen 2019

Na svátek 8. května vyrazilo družstvo mladších žáků na první letošní závody okrskové soutěže do Lipovce. Současně to byla i premiéra nově sestaveného družstva. Po pěkném výkonu a dosaženém času 25, 73s jsme obsadili krásné páté místo.

Okrskové kolo v LipovciOkrskové kolo v LipovciOkrskové kolo v LipovciOkrskové kolo v Lipovci

VI. Jarní uzlování

6. duben 2019

V sobotu 6. 4. jsme se družstvem starších žáků vyrazili do Šošůvky na VI. ročník Jarního uzlování. Soutěžilo se ve dvou disciplínách, a to v uzlové štafetě a topografii. Při určování topografických značek a orientaci mapy jsme byli stoprocentně úspěšní. Uzly jsme uvázali v našem nejlepším čase 33. 91s. Ve výsledku nám tento výkon přinesl 12 místo z 25 startujících družstev. A ještě video 1.pokus, 2.pokus.

VI. Jarní uzlováníVI. Jarní uzlováníVI. Jarní uzlováníVI. Jarní uzlování