Okrskové kolo Holštejn

25. květen 2019

Na závody do Holštejna v sobotu 25. května vyrazilo kromě družstva mladších letos poprvé i družstvo starších. Protože jsme jenom čtyři starší mladí hasiči, museli jsme družstvo doplnit o tři šikovné mladší mladé hasiče, abychom mohli startovat. Při závodech nás trochu potrápila „mašina“, které nevydržela vodu v elektroinstalaci, která se do ní dostala kvůli problému s připojením přetlakového ventilu. Proto jsme pokus mladší museli opakovat s vypůjčenou „mašinou“ od hasičů z Ostrova u Macochy… (celý článek)

Okrskové kolo HolštejnOkrskové kolo HolštejnOkrskové kolo HolštejnOkrskové kolo Holštejn
Všechny fotografie (celkem 10) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Okrskové kolo Ostrov u Macochy

18. květen 2019

18. května proběhlo další kolo okrskové ligy mladých hasičů v Ostrově u Macochy. Tentokrát mladší družstvo obsadilo 6. místo z celkových deseti zúčastněných družstev s časem 26. 24s.

Okrskové kolo Ostrov u MacochyOkrskové kolo Ostrov u MacochyOkrskové kolo Ostrov u MacochyOkrskové kolo Ostrov u Macochy

Okrskové kolo v Lipovci

8. květen 2019

Na svátek 8. května vyrazilo družstvo mladších žáků na první letošní závody okrskové soutěže do Lipovce. Současně to byla i premiéra nově sestaveného družstva. Po pěkném výkonu a dosaženém času 25, 73s jsme obsadili krásné páté místo.

Okrskové kolo v LipovciOkrskové kolo v LipovciOkrskové kolo v LipovciOkrskové kolo v Lipovci

VI. Jarní uzlování

6. duben 2019

V sobotu 6. 4. jsme se družstvem starších žáků vyrazili do Šošůvky na VI. ročník Jarního uzlování. Soutěžilo se ve dvou disciplínách, a to v uzlové štafetě a topografii. Při určování topografických značek a orientaci mapy jsme byli stoprocentně úspěšní. Uzly jsme uvázali v našem nejlepším čase 33. 91s. Ve výsledku nám tento výkon přinesl 12 místo z 25 startujících družstev. A ještě video 1.pokus, 2.pokus.

VI. Jarní uzlováníVI. Jarní uzlováníVI. Jarní uzlováníVI. Jarní uzlování

Vyhodnocení Okrskové ligy 2018

9. listopad 2018

V pátek 9. 11. proběhlo vyhodnocení Okrskové ligy mladých hasičů za rok 2018 v Sokolovně v Lipovci. Pro děti byly připraveny odměny za jejich letošní snažení, soutěže a na závěr minidiskotéka. Družstvo mladších skončilo celkově na 10. místě a družstvo starších na 9. místě.

Vyhodnocení Okrskové ligy 2018Vyhodnocení Okrskové ligy 2018Vyhodnocení Okrskové ligy 2018Vyhodnocení Okrskové ligy 2018
Všechny fotografie (celkem 8) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.