Závod požárnické všestrannosti Plamen v Lysicích

ZPV Plamen LysiceZPV Plamen LysiceZPV Plamen LysiceZPV Plamen Lysice

BUCHARŮV MEMORIÁL 2014

2. červenec 2014

V sobotu 28. 6. 2014 uspořádal SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ V JEDOVNICÍCH, závody hasičské omladiny v požárním útoku, Bucharův memoriál 2014. Za krásného hodového dopoledne se závodů zúčastnilo celkem 13 družstev mladších a starších hasičů. Naši mladí hasiči obsadili krásné 2. a 6. místo z osmi celků mladších družstev. Gratulujeme jim a přejeme další úspěchy.

BUCHARŮV MEMORIÁL 2014BUCHARŮV MEMORIÁL 2014BUCHARŮV MEMORIÁL 2014
Všechny fotografie (celkem 15) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Okresní liga mládeže Ostrov u Macochy

21. červen 2014

V sobotu 31. 5. 2014 zaznamenalo družstvo našich mladých hasičů další ze svých úspěchů. Tentokrát jsme vyjeli do Ostrova u Macochy, kde se konal 6. ročník soutěže mladých hasičů zařazený do Okresní ligy mládeže 2014. Tento ročník byl současně výjimečný i tím, že byl spojený s otevřením nového sportovního areálu ostrovských hasičů. Soutěž probíhala ve dvou disciplínách, a to v požárním útoku a štafetě 4 x 60 m… (celý článek)

Okresní liga mládeže Ostrov u MacochyOkresní liga mládeže Ostrov u MacochyOkresní liga mládeže Ostrov u MacochyOkresní liga mládeže Ostrov u Macochy

Okrskové kolo Holštejn

31. květen 2014

V Holštejně se nám tentokrát nedařilo, jak bychom si představovali a po několika menších chybách jsme obsadili bramborové místo.

Okrskové kolo HolštejnOkrskové kolo HolštejnOkrskové kolo HolštejnOkrskové kolo Holštejn

Okrskové kolo Lipovec

8. květen 2014

Na státní svátek 8. 5. 2014 vyrazilo družstvo našich mladých hasičů do Lipovce, kde jsme se zúčastnili Okrskového kola soutěže v požárním sportu. Tentokrát se soutěžilo v požárním útoku a soutěž probíhala na dvě kola. Po vydařeném vyrovnaném výkonu v obou kolech naše družstvo mladších žáků obsadilo krásné druhé místo s dosaženým výsledným časem 26, 36s.

Předávání poháruVítězný tým