Okrskové kolo Holštejn

31. květen 2014

V Holštejně se nám tentokrát nedařilo, jak bychom si představovali a po několika menších chybách jsme obsadili bramborové místo.

Okrskové kolo HolštejnOkrskové kolo HolštejnOkrskové kolo HolštejnOkrskové kolo Holštejn

Okrskové kolo Lipovec

8. květen 2014

Na státní svátek 8. 5. 2014 vyrazilo družstvo našich mladých hasičů do Lipovce, kde jsme se zúčastnili Okrskového kola soutěže v požárním sportu. Tentokrát se soutěžilo v požárním útoku a soutěž probíhala na dvě kola. Po vydařeném vyrovnaném výkonu v obou kolech naše družstvo mladších žáků obsadilo krásné druhé místo s dosaženým výsledným časem 26, 36s.

Předávání poháruVítězný tým

Závody v Kotvrdovicích

30. duben 2013

V sobotu 27. 4. 2013 se v Kotvrdovicích konaly závody mladých hasičů. Naši mladí hasiči obsadili po drobných chybách 5. a 7. místo.

Závody v KotvrdovicíchZávody v KotvrdovicíchZávody v KotvrdovicíchZávody v Kotvrdovicích
Všechny fotografie (celkem 9) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Branný závod – Ostrov

31. říjen 2012

V sobotu 6. října se naši mladí hasiči zúčastnili podzimního kola branného závodu hry Plamen konaného v Ostrově u Macochy. Naše družstvo se  umístilo na 28. místě z 50 ti zúčastněných.

Branný závod - OstrovBranný závod - OstrovBranný závod - OstrovBranný závod - Ostrov
Všechny fotografie (celkem 8) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Soutěž mladých hasičů Sloup

15. září 2012

V sobotu 15. 9. 2012 se naši mladí hasiči zúčastnili soutěže ve Sloupě. Tato se skládala z požárního útoku a medové štafety. Družstvo starších hasičů obsadilo 2. a 5. místo. Družstvo mladších hasičů obsadilo 13. a 18. místo. Tímto závodem jsme se rozloučili se závodním rokem 2012.

Soutěž mladých hasičů SloupSoutěž mladých hasičů SloupSoutěž mladých hasičů SloupSoutěž mladých hasičů Sloup