Mladí hasiči Jedovnice

Závody


Soutěž mladých hasičů v Lipovci

30. duben 2011

Mladí hasiči se v sobotu 30. dubna zúčastnili závodů v požárním sportu tzv. Kojálové ligy. Oba soutěžní útoky provedli s klidem a naprosto bez chyby jako zkušení závodníci. Škoda jen, že druhému družstvu praskla hadice. Výsledkem bylo celkové třetí a šesté místo. Nejde říci, že by z našich dětí vyčníval svým výkonem jeden závodník, ale musíme uznat, že všichni se ukázali jako výborný kolektiv s potřebným nadšením pro závody a hasičinu. Proto jim přejme výdrž a hodně štěstí při dalších závodech.

Fotografie
Soutěž mladých hasičů v LipovciSoutěž mladých hasičů v LipovciSoutěž mladých hasičů v LipovciSoutěž mladých hasičů v Lipovci
Všechny fotografie (celkem 9) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.


Branný závod

16. říjen 2010

V sobotu 16. října 2010 se dvě družstva mladých hasičů z Jedovnic zúčastnila Branného závodu v Karolíně. Tento se skládá z běhu na 2km, při kterém se plní různé disciplíny jako je střelba ze vzduchovky, orientace mapy podle buzoly, zdravověda atd. a štafety. Tento závod naši mladí hasiči viděli poprvé až na místě samém, takže celkové 23. místo z celkem 50 přihlášených je pro nás velkým úspěchem.

Fotografie
Branný závodBranný závodBranný závodBranný závod
Všechny fotografie (celkem 12) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.


Soutěž – Ostrov

19. červen 2010
Fotografie
Soutěž - OstrovSoutěž - OstrovSoutěž - OstrovSoutěž - Ostrov
Všechny fotografie (celkem 24) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.


Soutěž – Ostrov

30. květen 2010
Fotografie
Soutěž - OstrovSoutěž - OstrovSoutěž - OstrovSoutěž - Ostrov
Všechny fotografie (celkem 7) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.


Závody mladých hasičů v Doubravici

22. květen 2010

V sobotu 22. 5. se družstvo našich mladých hasičů účastnilo jarního kola hasičské soutěže Plamen. Této soutěže se děti účastnili poprvé a v silné konkurenci 50 družstev z celého našeho okresu si vyzkoušeli postupně dvě ze čtyřech disciplín a to požární štafety družstev 4x60 m a požární útok. Měli tak možnost poprvé nasát atmosféru velké hasičské soutěže… (celý článek)

Fotografie
Závody mladých hasičů v DoubraviciZávody mladých hasičů v DoubraviciZávody mladých hasičů v DoubraviciZávody mladých hasičů v Doubravici
Všechny fotografie (celkem 10) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.