Lipovec – Kojálová liga

« Všechny články

8. květen 2010

Mladí hasiči se v sobotu 8. května zúčastnili závodů v požárním sportu tzv. Kojálové ligy. Bylo to poprvé, co se soutěžní družstvo mladých hasičů vydalo na „ ostrou “ soutěž a také poprvé, kdy závodili na sestřik závodních terčů. Přesto, že to byla pro všechny první závodní zkušenost, vypořádali se s tímto faktem všichni malí závodníci nad očekávání dobře. Oba soutěžní útoky provedli s klidem a naprosto bez chyby jako zkušení závodníci. Výsledkem bylo celkové čtvrté místo ze sedmi soutěžních družstev mladších hasičů, které je velkým příslibem do budoucna. Nejde říci, že by z našich dětí vyčníval svým výkonem jeden závodník, ale musíme uznat, že všichni se ukázali jako výborný kolektiv s potřebným nadšením pro závody a hasičinu. Proto jim přejme výdrž a hodně štěstí při dalších závodech.