Závody hry Plamen Doubravice nad Svitavou

« Všechny články

21. květen 2011

V sobotu 21. května se naši nejmenší hasiči zúčastnili druhého kola hasičských závodů hry Plamen, konaných v Doubravici nad Svitavou. Naše deseti členné družstvo se s dalšími 29ti družstvy poměřilo v požárním útoku, požárním útoku s překážkami CTIF, 400 metrů štafetový běh s překážkami CTIF a štafetě 4x 60 metrů. Malým závodníkům se dařilo především v požárním útoku s překážkami CTIF, který je z celých závodů nejobtížnější disciplínou a ve kterém jsme skončili na krásném osmém místě. Ve srovnání s podzimním kolem stejné soutěže byl vidět velký pokrok v dovednostech našich nejmenších hasičů. Za tímto pokrokem je spousta práce a nasazení při tréninku. Po úspěšných závodech následovala sladká odměna. Naše poděkování patří jak malým závodníkům, tak i vedoucím a rodičům, kteří je na hasičské závody připravují.