Mikulášská uzlovačka

23. listopad 2019

V sobotu 23. 11. jsem se zúčastnili dalšího ročníku Mikulášské uzlovačky v Doubravici nad Svitavou. Domů si družstvo mladších odvezlo 7. místo a družstvo starších krásné 3. místo … A samozřejmě také spoustu zážitků ze setkání s čerty :-)

Mikulášská uzlovačkaMikulášská uzlovačkaMikulášská uzlovačkaMikulášská uzlovačka

Vyhodnocení okrskové ligy

21. září 2019

Vyhodnocení okrskové ligy tento rok proběhlo dříve, než jsme zvyklí. Sešli jsme se s ostatními družstvy okrsku před Orlovnou v Kotvrdovicích v sobotu 21. září. Během různých soutěží, které probíhaly venku před Orlovnou, bylo postupně vyhlašováno umístění jednotlivých družstev. Mladší družstvo letos obsadilo krásné čtvrté místo a starší deváté.

Bucharův memoriál – Okrskové kolo požárního sportu Jedovnice

29. červen 2019

V sobotu 29. června se uskutečnilo poslední kolo okrskové soutěže v požárním sportu. Jednalo se o tradiční Bucharův memoriál, který se konal na fotbalovém hřišti u kulturního domu. Zúčastnila se obě naše družstva a jedno družstvo našich mladších kombinované s mladými hasiči z Kotvrdovic běželo mimo soutěž. Po podařených útocích obsadilo družstvo mladších 4. místo s časem 21. 70s a družstvo starších 5. místo s časem 19. 39s… (celý článek)

Okrskové kolo požárního sportu Krasová

16. červen 2019

V neděli 16. června se konalo další kolo poŽárního sportu okrsku Jedovnice v Krasové. Velký počet našich mladých hasičů tento víkend dal přednost jiným aktivitám, takže se nám podařilo postavit pouze družstvo starších. V konkurenci ostatních družstev jsem obsadili 7. místo.

Okrskové kolo požárního sportu KrasováOkrskové kolo požárního sportu KrasováOkrskové kolo požárního sportu KrasováOkrskové kolo požárního sportu Krasová

Okrskové kolo požárního sportu Kotvrdovice

9. červen 2019

V neděli 9. 6. se družstvo mladších i starších žáků zúčastnilo okrskového kola v požárním sportu v Kotvrdovicích. Počasí nám sice přálo, ale dnešní výkon nepatřil k našim nejlepším. Obě družstva obsadila shodně 6. místo.

Okrskové kolo požárního sportu KotvrdoviceOkrskové kolo požárního sportu KotvrdoviceOkrskové kolo požárního sportu KotvrdoviceOkrskové kolo požárního sportu Kotvrdovice