Vyhodnocení Okrskové ligy 2018

9. listopad 2018

V pátek 9. 11. proběhlo vyhodnocení Okrskové ligy mladých hasičů za rok 2018 v Sokolovně v Lipovci. Pro děti byly připraveny odměny za jejich letošní snažení, soutěže a na závěr minidiskotéka. Družstvo mladších skončilo celkově na 10. místě a družstvo starších na 9. místě.

Vyhodnocení Okrskové ligy 2018Vyhodnocení Okrskové ligy 2018Vyhodnocení Okrskové ligy 2018Vyhodnocení Okrskové ligy 2018
Všechny fotografie (celkem 8) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Okrsková soutěž v Krasové

30. červen 2018

V sobotu 30. 6. jsme zajeli do Krasové na poslední kolo okrskové soutěže před letními prázdninami. Závodů se zúčastnila obě družstva, mladší (video) i starší (video), a obsadila shodně 7. místo.

Závody KrasováZávody KrasováZávody KrasováZávody Krasová

Bucharův memoriál 2018

23. červen 2018

V sobotu 23. 6. se konal tradiční Bucharův memoriál 2018 v Jedovnicích. Závodů se zúčastnily 2 družstva přípravky, 11 družstev mladších žáků (z toho jedno mimo soutěž) a 10 družstev starších žáků. Po menších problémech na savicích mladší obsadili 7 místo (video) a starší s menším prostřikem na levém proudu 6 místo (video).

Bucharův memoriálBucharův memoriálBucharův memoriálBucharův memoriál

Memoriál Karolínky Zouharové Holštejn

3. červen 2018

V sobotu 3. 6. se v Holštejně konal první ročník Memoriálu Karolínky Zouharové. Na tento závod se nám podařilo sestavit pouze družstvo starších s vypůjčeným strojníkem z Holštejna. Po vydařeném výkonu, kdy se nám podařilo dosáhnout zatím našeho nejlepšího času 22s, jsme obsadili 5. místo.

Soutěž HolštejnSoutěž HolštejnSoutěž HolštejnSoutěž Holštejn
Všechny fotografie (celkem 7) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Okrsková soutěž v Kotvrdovicích

26. květen 2018

V sobotu 26. 5. jsme se zúčastnili okrskového kola soutěže v požárním sportu v Kotvrdovicích. Při silné konkurenci družstev okrsku Jedovnice a tentokrát v trochu dusné atmosféře naše družstvo mladších obsadilo 5. místo a družstvo starších 6. místo.

Závody KotvrdoviceZávody KotvrdoviceZávody Kotvrdovice