Branný závod Velké Opatovice

9. říjen 2016

9. října 2016 se družstvo starších žáků vydalo na závod požárnické všestranosti. Byla tam docela zima, která nám celý závod stěžovala. Běželi jsme trasu dlouhou 2km, na které nás čekali disciplíny jako: střelba ze vzduchovky, lezení přes lano, požární ochranu, topografické značky, zdravověda, uzly, technické prostředky a v neposlední řadě nás také čekala štafeta požárních dvojic. Den jsme si moc užili.

III. ročník Jarního uzlování v Šošůvce

9. duben 2016

V sobotu 9. 4. proběhl v Šošůvce III. ročník jarního uzlování. Soutěžilo se ve dvou disciplínách, a to v uzlové štafetě a v topografii. Obě družstva mladších i starších žáků shodně obsadila 21. místo.

III. ročník Jarního uzlování III. ročník Jarního uzlování III. ročník Jarního uzlování III. ročník Jarního uzlování
Všechny fotografie (celkem 10) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Vyhodnocení ročníku 2015 okrsku Jedovnice

14. listopad 2015

14. 11. proběhlo v Senetářově vyhodnocení výsledků soutěže mladých hasičů okrsku jedovnice. Celkově naši mladší žáci obsadili 5. místo a starší žáci 8. místo.

Vyhodnocení ročníku 2015 okrsku JedovniceVyhodnocení ročníku 2015 okrsku JedovniceVyhodnocení ročníku 2015 okrsku Jedovnice

Mikulášská soutěž ve vázání uzlů

14. listopad 2015

14. 11. jsme se zúčastnili Mikulášské soutěže ve vázání uzlů v Doubravici nad Svitavou. Mladší žáci se umístili na 14. a starší na 10. místě.

Mikulášská soutěž ve vázání uzlůMikulášská soutěž ve vázání uzlůMikulášská soutěž ve vázání uzlůMikulášská soutěž ve vázání uzlů

Závod v požární všestrannosti v Lysicích

10. říjen 2015

10. 10. 2015 jsme se zúčastnili branného závodu v Lysicích. Družstvo mladších skončilo na 28. a družstvo starších na 26. místě.

Závod v požární všestrannosti v LysicíchZávod v požární všestrannosti v LysicíchZávod v požární všestrannosti v LysicíchZávod v požární všestrannosti v Lysicích