Vyhlášení okrskové ligy mládeže

15. listopad 2014

Vyhlášení okrskové ligy mládeže se letos konalo v kulturním domě v Ostrově u Macochy. Bylo připraveno občerstvení jak pro děti tak i pro dospělé, nějaká ta zábava jak pro mládež, tak i pro vedoucí a hlavně se postupně vyhlašovaly výsledky ligy okrsku Jedovnice. Naše družstvo mladších letos obsadilo 4. a 7. místo. 15.11.2014 - Vyhlášení Okrskové ligy mládeže

Vyhlášení okrskové ligy mládežeVyhlášení okrskové ligy mládežeVyhlášení okrskové ligy mládeže
Všechny fotografie (celkem 9) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

BŘEZINSKÁ UZLOVAČKA

8. listopad 2014

V sobotu 8. 11. jsme se zúčastníli soutěže „O pohár starosty SDH Březina v uzlování“. Tentokrát jsme postavili dvě soutěžní družstva. Jedno družstvo mladších a jedno družstvo starších. Soutěžilo se nejenom v uzlování, ale na programu soutěže bylo i určování topografických značek, věcných prostředků požární ochrany, hodných a nevhodných hasební prostředeků pro skupiny hořlavých látek a jako nestandardní disciplína nakonec i motání hadice „C“ na rychlost.

BŘEZINSKÁ UZLOVAČKABŘEZINSKÁ UZLOVAČKABŘEZINSKÁ UZLOVAČKABŘEZINSKÁ UZLOVAČKA

Závod požárnické všestrannosti Plamen v Lysicích

11. říjen 2014
ZPV Plamen LysiceZPV Plamen LysiceZPV Plamen LysiceZPV Plamen Lysice

BUCHARŮV MEMORIÁL 2014

2. červenec 2014

V sobotu 28. 6. 2014 uspořádal SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ V JEDOVNICÍCH, závody hasičské omladiny v požárním útoku, Bucharův memoriál 2014. Za krásného hodového dopoledne se závodů zúčastnilo celkem 13 družstev mladších a starších hasičů. Naši mladí hasiči obsadili krásné 2. a 6. místo z osmi celků mladších družstev. Gratulujeme jim a přejeme další úspěchy.

BUCHARŮV MEMORIÁL 2014BUCHARŮV MEMORIÁL 2014BUCHARŮV MEMORIÁL 2014
Všechny fotografie (celkem 15) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Okresní liga mládeže Ostrov u Macochy

21. červen 2014

V sobotu 31. 5. 2014 zaznamenalo družstvo našich mladých hasičů další ze svých úspěchů. Tentokrát jsme vyjeli do Ostrova u Macochy, kde se konal 6. ročník soutěže mladých hasičů zařazený do Okresní ligy mládeže 2014. Tento ročník byl současně výjimečný i tím, že byl spojený s otevřením nového sportovního areálu ostrovských hasičů. Soutěž probíhala ve dvou disciplínách, a to v požárním útoku a štafetě 4 x 60 m… (celý článek)

Okresní liga mládeže Ostrov u MacochyOkresní liga mládeže Ostrov u MacochyOkresní liga mládeže Ostrov u MacochyOkresní liga mládeže Ostrov u Macochy