Závody v Kotvrdovicích

30. duben 2013

V sobotu 27. 4. 2013 se v Kotvrdovicích konaly závody mladých hasičů. Naši mladí hasiči obsadili po drobných chybách 5. a 7. místo.

Závody v KotvrdovicíchZávody v KotvrdovicíchZávody v KotvrdovicíchZávody v Kotvrdovicích
Všechny fotografie (celkem 9) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Branný závod – Ostrov

31. říjen 2012

V sobotu 6. října se naši mladí hasiči zúčastnili podzimního kola branného závodu hry Plamen konaného v Ostrově u Macochy. Naše družstvo se  umístilo na 28. místě z 50 ti zúčastněných.

Branný závod - OstrovBranný závod - OstrovBranný závod - OstrovBranný závod - Ostrov
Všechny fotografie (celkem 8) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Soutěž mladých hasičů Sloup

15. září 2012

V sobotu 15. 9. 2012 se naši mladí hasiči zúčastnili soutěže ve Sloupě. Tato se skládala z požárního útoku a medové štafety. Družstvo starších hasičů obsadilo 2. a 5. místo. Družstvo mladších hasičů obsadilo 13. a 18. místo. Tímto závodem jsme se rozloučili se závodním rokem 2012.

Soutěž mladých hasičů SloupSoutěž mladých hasičů SloupSoutěž mladých hasičů SloupSoutěž mladých hasičů Sloup

Závody Jedovnice – Bucharův memoriál

8. červenec 2012

V sobotu 7. 7. 2012 se konaly závody mladých hasičů v Jedovnicích zvané Bucharův memoriál.

Závody Jedovnice - Bucharův memoriálZávody Jedovnice - Bucharův memoriálZávody Jedovnice - Bucharův memoriál
Všechny fotografie (celkem 10) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Závody Kotvrdovice – výročí 110 let

16. červen 2012

V sobotu 16. 6. 2012 jsme se zúčastnili atypického požárního útoku v sousedních Kotvrdovicích. Místní sbor SDH Kotvrdovice uspořádal tyto závody u příležitosti 110. výročí založení svého sboru. Naše dvě družstva se umístila na 3. a 5. místě.

Závody Kotvrdovice - výročí 110 letZávody Kotvrdovice - výročí 110 letZávody Kotvrdovice - výročí 110 letZávody Kotvrdovice - výročí 110 let
Všechny fotografie (celkem 8) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.