Lampiónový průvod

26. říjen 2018

V pátek 26. 10. 2018 jsem se zúčastnili lampiónového průvodu, který se letos konal u příležitosti výročí 100 let od vzniku Československého státu. Sraz jsme měli o půl šesté před hasičkou, kde jsme si připravili lampióny. Průvod vyrážel chvíli po šesté hodině od obecního úřadu a končil u busty TGM u fortkalového hřiště. Odtud jsme se přemístili ke kulturnímu domu, kde jedovničtí pionýři připravili Bubušou.

Lampiónový průvod

Oslavy 100 let Československa

29. září 2018

V pátek 28. 9. jsme se zúčastnili oslav 100 let od vzniku samostatné Československé republiky. Při těchto oslavách proběhlo i slavnostní předání nové cisternové automobilové stříkačky Scania a její žehnání. Náš oddíl dostal za úkol provést první slavnostní výstřik z tohoto nového automobilu. Následoval kulturní program a na závěr byl úžasný ohňostroj!

Oslavy 100 let ČeskoslovenskaOslavy 100 let ČeskoslovenskaOslavy 100 let Československa
Všechny fotografie (celkem 8) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Výlet do ZOO

22. září 2018

V sobotu 22. 9. jsme vyrazili na výlet do ZOO Lešná u Zlína. Sraz jsme měli už v 8 hodin na náměstí v Jedovnicích na zastávce autobusu směr Vyškov. Odsud nás autobus odvezl směr zoologická zahrada. Na výlet jsme vyrazili nejenom my mladí hasiči, ale s námi i naši sourozenci, rodiče nebo prarodiče. Celkem nás bylo 22 dětí a 22 dospělých… (celý článek)

Výlet do ZOOVýlet do ZOOVýlet do ZOOVýlet do ZOO

Jarní úklid

22. duben 2018

V sobotu 22. dubna si naši mladí hasiči přivstali a sešli se v 8:30 hodin na hasičské zbrojnici. Tentokrát se ovšem nejednalo ani o cvičení, ani o soutěž, ani o výlet. Děti si s sebou přinesly košťata a pustily se do úklidu v okolí hasičské stanice. Do oběda zametly štěrk, písek a ostatní nepořádek po zimě na cestách a chodnících v okolí hasičské stanice a kolem sochy Havlíčka. Za odvedenou práci si pak každý zasloužil točenou zmrzlinu v lahůdkách na náměstí.

Jarní úklid

Laser Game Brno

20. leden 2018

V sobotu 20. 1. 2018 jsme navštívili Laser Game v Brně. Poukaz na hru jsme vyhráli na ročním vyhodnocení okrskové ligy v Kotvrdovicích. Zahráli jsme si dvě hry. Byli jsme rozděleni do dvou týmů, zelený a modrý, které spolu soupeřily. Tentokrát se lépe dařilo modrému týmu. Domů jsme se vrátili s velkým nadšením.

Laser Game BrnoLaser Game BrnoLaser Game BrnoLaser Game Brno