Mladí hasiči Jedovnice

Oslavy 100 let Československa

29. září 2018

V pátek 28. 9. jsme se zúčastnili oslav 100 let od vzniku samostatné Československé republiky. Při těchto oslavách proběhlo i slavnostní předání nové cisternové automobilové stříkačky Scania a její žehnání. Náš oddíl dostal za úkol provést první slavnostní výstřik z tohoto nového automobilu. Následoval kulturní program a na závěr byl úžasný ohňostroj!

Fotografie
Oslavy 100 let ČeskoslovenskaOslavy 100 let ČeskoslovenskaOslavy 100 let Československa
Všechny fotografie (celkem 8) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Výlet do ZOO

22. září 2018

V sobotu 22. 9. jsme vyrazili na výlet do ZOO Lešná u Zlína. Sraz jsme měli už v 8 hodin na náměstí v Jedovnicích na zastávce autobusu směr Vyškov. Odsud nás autobus odvezl směr zoologická zahrada. Na výlet jsme vyrazili nejenom my mladí hasiči, ale s námi i naši sourozenci, rodiče nebo prarodiče. Celkem nás bylo 22 dětí a 22 dospělých… (celý článek)

Výlet do ZOOVýlet do ZOOVýlet do ZOOVýlet do ZOO

Jarní úklid

22. duben 2018

V sobotu 22. dubna si naši mladí hasiči přivstali a sešli se v 8:30 hodin na hasičské zbrojnici. Tentokrát se ovšem nejednalo ani o cvičení, ani o soutěž, ani o výlet. Děti si s sebou přinesly košťata a pustily se do úklidu v okolí hasičské stanice. Do oběda zametly štěrk, písek a ostatní nepořádek po zimě na cestách a chodnících v okolí hasičské stanice a kolem sochy Havlíčka. Za odvedenou práci si pak každý zasloužil točenou zmrzlinu v lahůdkách na náměstí.

Jarní úklid

Laser Game Brno

20. leden 2018

V sobotu 20. 1. 2018 jsme navštívili Laser Game v Brně. Poukaz na hru jsme vyhráli na ročním vyhodnocení okrskové ligy v Kotvrdovicích. Zahráli jsme si dvě hry. Byli jsme rozděleni do dvou týmů, zelený a modrý, které spolu soupeřily. Tentokrát se lépe dařilo modrému týmu. Domů jsme se vrátili s velkým nadšením.

Laser Game BrnoLaser Game BrnoLaser Game BrnoLaser Game Brno

Lampionový průvod

27. říjen 2017

27. 10 2017 jsme se jako každoročně zúčastnili lampionového průvodu. Bohužel pršelo, ale ani to nás neodradilo. Na hasičce jsme si rozdali lampiony a oblékli dresy. Po skončení průvodu se někteří odebrali na Bubušou.