Lampionový průvod

27. říjen 2017

27. 10 2017 jsme se jako každoročně zúčastnili lampionového průvodu. Bohužel pršelo, ale ani to nás neodradilo. Na hasičce jsme si rozdali lampiony a oblékli dresy. Po skončení průvodu se někteří odebrali na Bubušou.

Vánoční bowling

16. prosinec 2015

Tentokrát jsme místo vánoční besídky vyrazili do Blanska, kde nás čekalo překvapení v podobě hry bowlingu.

Vánoční bowlingVánoční bowlingVánoční bowlingVánoční bowling

Mikuláš na hasičce

9. prosinec 2015

Dnes přišel za malými hasiči Mikuláš s čertem. Každý za malou básničku nebo písničku dostal sladkou odměnu.

Mikuláš na hasičceMikuláš na hasičceMikuláš na hasičceMikuláš na hasičce

Aquapark Vyškov

15. listopad 2015

Ráno 15. 11. jsme se vypravili do vyškovského Aquaparku. Koupali jsme se tam 1 hodinu a půl. Jezdili jsme na tobogánech, potápěli se a skákali šipky do vody. Moc jsme si to tam užili. Když jsme se vrátili, čekala na nás sladká odměna v podobě zmrzliny.

Aquapark VyškovAquapark VyškovAquapark VyškovAquapark Vyškov

Lampiónový průvod

30. říjen 2015

Mladí hasiči se zúčastnili lampionového průvodu. Seřadili jsme se u obecního úřadu odkud jsme šli k soše TGM. Po zkončení průvodu se děti přemístily ke kulturnímu domu, kde pionýři pořádali Bubušou, různé sportovní hry a soutěže.

Lampiónový průvod