Mikuláš u Mladých hasičů

10. prosinec 2014

Ve středu 3. prosince navštívila naši hasičskou mládež vzácná návštěva. Sice Mikuláš a čert navštěvuje děti až 5. 12., ale pro nás udělali výjimku a přišli už ve středu. Po napomenutí všech zlobivců, pochválení hodných dětí, vyslechnutí básniček, udělal Mikuláš dětem radost a rozdal všem sladkou odměnu.

Mikuláš u Mladých hasičů Mikuláš u Mladých hasičů

Ježíšek na hasičce

18. prosinec 2013
Nejdříve vánoční výzdoba ...A pak se teprve může slavit ...Je něco pod tím stromečkem?Něco jsme si přece jenom zasloužili!

Mikuláš u mladých hasičů

5. prosinec 2013
Příjde nebo nepříjde?... a už je to tady ...Kdo se nejvíc bojí čerta?Mikuláš u mladých hasičů

Návštěva na Požární stanici Blansko

27. listopad 2013

Navštívili jsme pořární stanici v Blansku a podívali se jak to vypadá u našich profesionálních „kolegů“.

Návštěva na Požární stanici BlanskoNávštěva na Požární stanici BlanskoNávštěva na Požární stanici BlanskoNávštěva na Požární stanici Blansko

Lampionový průvod

25. říjen 2013

Mladí hasiči se zúčastnili lampionového průvodu. Seřadili jsme se u obecního úřadu odkud jsme šli k soše TGM. Po zkončení průvodu se děti přemístily ke kulturnímu domu, kde pionýři pořádali Bubušou, různé sportovní hry a soutěže.

Lampionový průvodLampionový průvod