Mikuláš u mladých hasičů

5. prosinec 2013
Příjde nebo nepříjde?... a už je to tady ...Kdo se nejvíc bojí čerta?Mikuláš u mladých hasičů

Návštěva na Požární stanici Blansko

27. listopad 2013

Navštívili jsme pořární stanici v Blansku a podívali se jak to vypadá u našich profesionálních „kolegů“.

Návštěva na Požární stanici BlanskoNávštěva na Požární stanici BlanskoNávštěva na Požární stanici BlanskoNávštěva na Požární stanici Blansko

Lampionový průvod

25. říjen 2013

Mladí hasiči se zúčastnili lampionového průvodu. Seřadili jsme se u obecního úřadu odkud jsme šli k soše TGM. Po zkončení průvodu se děti přemístily ke kulturnímu domu, kde pionýři pořádali Bubušou, různé sportovní hry a soutěže.

Lampionový průvodLampionový průvod

Hasičská pouť Křtiny

30. duben 2013

Jak už se u jedovnických hasičů stalo tradicí, i letos naše jednotka vyrazila na pouť do Křtin, která se konala u příležitosti svátku sv. Floriana. Této pouti se zúčastnili nejen členové naší výjezdové jednotky, ale také naši mladí hasiči, kteří byli z takového množství hasičů a techniky jako ve snu.

Hasičská pouť KřtinyHasičská pouť KřtinyHasičská pouť Křtiny

Výlet do Aquaparku

3. březen 2013

3. 3. jsme navštívili aquapark ve Vyškově.

Aquapark březen 2013Aquapark březen 2013Aquapark březen 2013Aquapark březen 2013