Lampiónový průvod

27. říjen 2019

V neděli 27. 10. 2019 jsem se zúčastnili lampiónového průvodu k příležitosti výročí založení republiky. Sraz jsme měli o půl šesté před hasičkou, kde jsme si připravili lampióny. Průvod vyrážel chvíli po šesté hodině od obecního úřadu a končil u busty TGM u fotbalového hřiště. Odtud jsme se přemístili ke kulturnímu domu, kde jedovničtí pionýři připravili Bubušou.

Lampiónový průvodLampiónový průvod

Výlet do Zoo Brno

15. září 2019

Hned po prázdninách, v neděli 15. září, jsme vyrazili do brněnské zoo na výlet. Počasí nám přálo, a tak jsme si prošli celou zahradu se všemi novými výběhy a atrakcemi. Škoda, že nás tentokrát bylo tak málo.

Odpoledne s hasiči – svátek sv. Floriána

5. květen 2019

V neděli 5. května jsme se zúčastnili odpoledne s hasiči, které se konalo při příležitosti svátku sv. Floriána. Na parkovišti u kulturního domu byla připravena řada soutěží jako zatloukání hřebíků, hod kroužky na cíl, skákání v pytli, slalom s pingpongovým míčkem, hádání předmětů nebo stříkání na kuželi. Družstvo dorostenců navíc předvedlo dvě ukázky vyproštění zraněné osoby z havarovaného vozidla. Nakonec jsme měli možnost si opéct špekáčky na ohni.

Odpoledne s hasiči - svátek sv. FloriánaOdpoledne s hasiči - svátek sv. FloriánaOdpoledne s hasiči - svátek sv. FloriánaOdpoledne s hasiči - svátek sv. Floriána
Všechny fotografie (celkem 8) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Hasičská pouť Křtiny

28. duben 2019

V neděli 29. 4. se nejmenší mladí hasiči zúčastnili 18. Hasičské pouti ve Křtinách. Pro tuto akci nám velitel zapůjčil naši novou cisternu Scania 20, kterou jsme se měli možnost svézt. Zúčastnili jsme se slavnostního průvodu ze křtinského koupaliště ke kostelu. Po skončení průvodu jsme si prošli stánky a něco si koupili dobrého nebo na památku.

Hasičská pouť KřtinyHasičská pouť KřtinyHasičská pouť KřtinyHasičská pouť Křtiny

Bowlink v Blansku

20. březen 2019

Středeční schůzku 20. března jsme si odpočinuli od „věčného“ trénování hasičských disciplín na soutěže. Vedoucí nás vzali do Blanska, kde jsme si měli zamluvené tři bowlinkové dráhy. Rozdělili jsme se tedy do tří skupin a hodinu si užili skvělou zábavu. Zpátky do Jedovnic jsme sice dorazili trochu později, než obvykle, ale nikomu nevadilo, že se schůzka protáhla.

Bowlink v BlanskuBowlink v BlanskuBowlink v BlanskuBowlink v Blansku