Ježíšek

19. prosinec 2018

Poslední schůzku v roce jsme pod stromečkem, který jsme si nazdobili na předchozí schůzce, našli překvapení od Ježíška. Teď už i v zimě každý pozná, že jsme hasiči. Po rozbalení dárků jsme si udělali malou vánoční besídku, na které jsme ochutnali, kdo má nejlepší vánoční cukroví.

JežíšekJežíšekJežíšekJežíšek
Všechny fotografie (celkem 8) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Zdobení vánočního stromku

12. prosinec 2018

Tuto schůzku jsme se připravovali na Vánoce. Nazdobili jsme si vánoční stromeček a vyrobili dlouhý vánoční řetěz, kterým jsme vyzdobili hasičku. Snad k nám Ježíšek trefí a příští schůzku najdeme něco pod stromečkem.

Zdobení vánočního stromkuZdobení vánočního stromkuZdobení vánočního stromkuZdobení vánočního stromku

Mikuláš

5. prosinec 2018

Ve středu 5. 12. k nám na hasičku zavítal Mikuláš. No vlastně tentokrát se Mikuláš s čertem někde zapomněli a k nám dorazil už jen sám anděl. Naštěstí koš s dobrotami nezapomněl vzít a tak si každý, kdo uměl nějakou básničku nebo písničku svoji nadílku zasloužil.

MikulášMikulášMikulášMikuláš

Lampiónový průvod

26. říjen 2018

V pátek 26. 10. 2018 jsem se zúčastnili lampiónového průvodu, který se letos konal u příležitosti výročí 100 let od vzniku Československého státu. Sraz jsme měli o půl šesté před hasičkou, kde jsme si připravili lampióny. Průvod vyrážel chvíli po šesté hodině od obecního úřadu a končil u busty TGM u fortkalového hřiště. Odtud jsme se přemístili ke kulturnímu domu, kde jedovničtí pionýři připravili Bubušou.

Lampiónový průvod

Oslavy 100 let Československa

29. září 2018

V pátek 28. 9. jsme se zúčastnili oslav 100 let od vzniku samostatné Československé republiky. Při těchto oslavách proběhlo i slavnostní předání nové cisternové automobilové stříkačky Scania a její žehnání. Náš oddíl dostal za úkol provést první slavnostní výstřik z tohoto nového automobilu. Následoval kulturní program a na závěr byl úžasný ohňostroj!

Oslavy 100 let ČeskoslovenskaOslavy 100 let ČeskoslovenskaOslavy 100 let Československa
Všechny fotografie (celkem 8) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.