Ježíšek

21. prosinec 2011
JežíšekJežíšekJežíšekJežíšek
Všechny fotografie (celkem 13) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Mikuláš

30. listopad 2011

Ve středu 30. 11. 2011 navštívila náš hasičský dorost vzácná návštěva. Sice Mikuláš navštěvuje děti až 5. 12., ale pro nás udělal výjimku a přišel už ve středu. Po napomenutí všech zlobivců, pochválení hodných dětí, vyslechnutí básniček, udělal Mikuláš dětem radost a rozdal všem sladkou odměnu.

MikulášMikulášMikulášMikuláš
Všechny fotografie (celkem 18) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Vyhodnocení tzv. Kojálové ligy

12. listopad 2011

V sobotu 12. 11. 2011 se naši mladí hasiči zúčastnili vyhodnocení tzv. Kojálové ligy. Ta se skládá z několika závodů, které probíhají během celého roku. Mladí hasiči se soutěže zúčastnili se dvěma družstvy, která se umístila na čtvrtém a sedmém místě celkového pořadí. Dá se říci, že se dětem celá sezóna vydařila a už se těší na tu příští.

Vyhodnocení tzv. Kojálové ligyVyhodnocení tzv. Kojálové ligyVyhodnocení tzv. Kojálové ligyVyhodnocení tzv. Kojálové ligy

Karneval –  Doubravice

12. březen 2011

V sobotu 12. 3. 2011 navštívili naši mladí hasiči karneval v Doubravici. Po vyhlášení výsledků o nejlepší masku a po dlouhém tanečním maratonu se naše omladina vrátila spokojena domů.

Karneval DoubraviceKarneval DoubraviceKarneval DoubraviceKarneval Doubravice
Všechny fotografie (celkem 9) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.

Ježíšek

22. prosinec 2010
Ježíšek Ježíšek Ježíšek Ježíšek
Všechny fotografie (celkem 15) si můžete prohlédnout v detailu příspěvku.